Cennik prowadzenia profili social media Facebook / Instagram

plan EKONOMICZNY plan STANDARDOWY plan PREMIUM

Miesięczna opłata za pracę specjalisty [netto]
obsługa konta Facebook i Instagram

od 989,00 zł
/ mies.

od 1889,00 zł
/ mies.

od 2789,00 zł
/ mies.

Pierwsza konfiguracja konta
stworzenie zdjęcia/animacji w tle, konfiguracja zakładek, aktualizacja informacji, zdjęć, konfiguracja konta reklamowego, określenie grupy odbiorców, stworzenie strategii itd.

499,00 zł

499,00 zł

499,00 zł

Czas pracy specjalisty social media
Czas pracy specjalisty w ramach planu. Kontakt z klientem, tworzenie treści, grafik/animacji, obsługa profilu i konta reklamowego, interakcja z fanami, odpowiadanie na komentarze.

do 8 h/mies.
do 16 h/mies.
do 24 h/mies.

Liczba postów i stories w tygodniu
Kreatywne i angażujące posty (zachęcające do komentowania, polubienia, ); głosowania za pomocą reakcji (like, love itp.); nawiązujące do oferty, porady, ciekawostki branżowe, promocje, quizy, okolicznościowe. Wykorzystujemy zdjęcia premium.

1 post i 1 relacja
Facebook + Instagram

2 posty i 2 relacje Facebook + Instagram
3 posty i 3 relacje Facebook + Instagram

Animowany post
w ramach wybranego wariantu  / ilość w miesiącu

brak
1 / mies.
2 / mies.

Konkurs
pomysł na konkurs, regulamin, wyłonienie zwycięzcy

brak
1 konkurs co 3 mies.
1 konkurs co 2 mies.

Budżet reklamowy (dodatkowo płatny)
Dodatkowa minimalna prefereowana kwota do opłacenia na kampanie promocyjne, promowanie postów, przeprowadzenie kampanii.

>300
>300
>300

Dbanie o wygląd profilu, moderacja
Zdjęcie profilowe, cover, podstawowe informacje, zakładki. Odpowiadanie na komentarze pod postami i reklamami, interakcja z użytkownikami.

Zdjęcia i filmy Twoich produktów w siedzibie firmy

indywidualna wycena
indywidualna wycena
indywidualna wycena

Najczęściej zadawane pytania

To kwota dodatkowo opłacana do Facebooka/Instagrama, która sprawia, że posty i reklamy docierają do szerokiego grona odbiorców. Jeśli Twój profil ma np. 500 fanów i opublikujesz post bez promowania, to zobaczy go zaledwie 20-70 osób. W przypadku promowania kwotą 100 zł, post może osiągnąć ok. 12 000 wyświetleń.

1 kampania reklamowa służy reklamie 1 elementu oferty (usługa, produkt, kategoria produktowa) za pomocą kilku reklam. Testujemy różne wersje reklam szukając takich, które przynoszą najlepsze efekty. Za pomocą większej ilości kompanii możesz promować więcej  ofert/produktów. Możesz też promować ten sam element oferty za pomocą większej ilości kampanii. Wówczas  będziemy stosować odmienne podejście do reklam każdej z kampanii.